SOCIETA

současný název od 16. 4. 2008
sídlo: Malešická 655/59c, 108 00 Praha 10 - Malešice
země: Česká republika (Praha)
web: www.societa.cz, Facebook
Obecně prospěšná společnost SOCIETA vznikla v roce 2008. Zaměstnává osoby se zdravotním postižením, jejichž pomocí realizuje přepravu handicapovaných.

Dopravu zajišťuje především v Praze a okolí, je možné si ji však objednat i v rámci celé ČR a Evropy. Klienty vozí hlavně do zdravotnických zařízení, denních stacionářů pro lidi se zdravotním, či mentálním postižením, chráněných dílen, domovů pro seniory, do lázní a na úřady. Všechny vozy jsou plně klimatizované, disponují elektrickými zvedacími plošinami Recon a schůdky. Zapůjčit lze invalidní vozík, francouzské hole a dětské autosedačky. Ke stálému vybavení aut patří i hygienické potřeby, deka a deštník

Od března 2009 do 31. prosince 2021 v rámci systému Pražské integrované dopravy poskytovala přepravu pro držitele průkazu ZTP, nebo ZTP/P s trvalým bydlištěm v Praze, nebo prvním vnějším pásmu za tarif PID. K lékaři, na úřad a děti do základních škol přepravovala zdarma. K dispozici bylo osm vozů v pracovních dnech od 7 do 19 hodin, dva mikrobusy jezdily nepřetržitě, včetně víkendů. Na základě vítězství ve výběrovém řízení tuto službu od ledna 2022 zajišťují pod názvem Bezba doprava společnosti Vega Tour a Lutan.

Od 22. února do 12. prosince 2010 provozovala též linku pro tělesně postižené H2 (103002) v trase Centrum Zahradní Město - Poliklinika Zahradní Město - Skalka - Sídliště Malešice - Rektorská - Sídliště Malešice - Plaňanská - Nemocnice Vinohrady - Jiřího z Poděbrad dvěma mikrobusy, třetí vůz byl záložní.
Dále jsme se s tímto dopravcem mohli setkat v Roztokách, kde od 8. do 30. června 2010 zajišťoval výlukovou linku 710 Roztoky, nádraží - Roztoky, Tyršovo nám. - Roztoky, U rybníčku - Roztoky, rozc. Žalov - Roztoky, Levý Hradec. číst dále

Vozový park

Stav evidence tohoto dopravce
kompletní
O evidenci tohoto dopravce se stará
U tohoto dopravce evidujeme celkem 36 vozů (všechny v majetku).
Stav evidence tohoto dopravce
kompletní
O evidenci tohoto dopravce se stará
Poslední úprava: 2. 4. 2023.
Našli jste chybu nebo máte nějaké doplnění? Napište nám na e-mail nebo do diskusního fora.

Rychlé vyhledávání