BusMat plus

současný název od 2/2007
sídlo: Zeměchy 111, 440 01
země: Česká republika (Ústecký kraj)
Společnost BusMat plus byla založena v únoru 2007, kdy v Ústeckém kraji panovala krize v autobusové dopravě, kterou v roce 2006 zapříčinil spor mezi krajem a dosavadním monopolním dopravcem.

Dopravce provozoval v letech 2007 až 2009 pravidelnou linkovou dopravu. V rámci základní dopravní obslužnosti zajišťoval provoz v okolí Žatce, Loun a Postoloprt.

Od roku 2008 se začaly služby této firmy zhoršovat a nedostatečná údržba vozového parku způsobovala vynechávání spojů. Na konci listopadu 2009 bylo dokonce po kontrole několik vozidel odstaveno Policií ČR pro špatný technický stav, což mělo za následek vypravování najatých autobusů od různých soukromníků. Tato situace vyvrcholila v prosinci 2009, kdy Ústecký kraj jako objednavatel dopravy vypověděl této již značně skomírající společnosti smlouvu k provozování dopravy z důvodu jejího opakovaného porušování a na linkách jí nahradily dopravci ČSAD Semily a Dopravní podnik měst Chomutova a Jirkova.

Většina zuboženého vozového parku byla poté zabavena leasingovými společnostmi pro neplacení a nabídnuta k prodeji. číst dále

Vozový park

Stav evidence tohoto dopravce
nekompletní (rozpracovaná)
O evidenci tohoto dopravce se stará
Petr Stibor
U tohoto dopravce evidujeme celkem 39 vozů, z toho 28 v majetku a 11 zapůjčených.
Stav evidence tohoto dopravce
nekompletní (rozpracovaná)
O evidenci tohoto dopravce se stará
Petr Stibor
Poslední úprava: dnes.
Našli jste chybu nebo máte nějaké doplnění? Napište nám na e-mail nebo do diskusního fora.

Rychlé vyhledávání