Fotografie Mercedes-Benz Citaro O 530 G II CNG 4H7 1440 ARRIVA autobusy | Trutnov-Poříčí, Petříkovická | seznam-autobusu.cz
Článkové autobusy Mercedes-Benz Citaro G po faceliftu jsou v tuzemsku něčím opravdu raritním. K jejich spočítání stačí i ruka nešikovného dělníka, jelikož jsou pouze čtyři. Dva autobusy jsou spjaté s městskou hromadnou dopravou v severočeském Děčíně, další vůz slouží u firmy CAR-TOUR na svozových linkách. Posledním nezmíněným exemplářem je Citaro G s pohonem na CNG, které jezdí od konce roku 2010 na MHD v Trutnově. Dnes třináctiletý záložní vůz byl dne 1. 9. 2023 vyfotografován v místní části Poříčí. Krátce předtím musel podjet dvojici mostů – po tom vyšším je vedena trať 032 do Jaroměře, příhradová konstrukce usazená dole poté náleží k trati 047 do Adršpachu a Teplic nad Metují.
Mercedes-Benz Citaro O 530 G II CNG RZ 4H7 1440 ARRIVA autobusy 1
skrýt mapu
Tato fotografie ještě nemá uložené souřadnice. Můžete nám pomoci tím, že na mapě určíte místo, kde se nachází fotografovaný objekt (prosíme o pokud možno přesné umístění, samozřejmě si můžete mapu přiblížit). Kliknutím na ono místo na mapu se zobrazí značka, kterou je vhodné ještě posunutím upřesnit.