StiBus

terajší názov od 1.4.2013
skorší názov (od 2009): Petr Stibor - StiBus
sídlo: Školní 661, 374 01 Trhové Sviny
krajina: Česká republika (Jihočeský kraj)
web: www.stibus.cz
INFO: Uvedené informace jsou založeny na soukromých aktivitách přátel dopravy, nejedná se o oficiální informace zobrazovaného dopravce.

Petr Stibor začal podnikat v roce 2009 v Týně nad Vltavou, kde se zejména zviditelnil projektem městské dopravy v rámci obvodu města, jehož myšlenku pak přebírá majoritní dopravce. Poté rozšiřuje své aktivity do Českých Budějovic a jako franšízu i do Vodňan.

V roce 2013 zakládá právní formu StiBus s.r.o., která spolu s převzetím firmy Vlastimil Popp, Trhové Sviny znamená významný posun firmy, zejména rozšíření se o nákladní dopravu a o další provoz - Trhové Sviny, respektive od nyní na sídlo firmy.

StiBus s.r.o. zajišťuje nepravidelnou dopravu v regionu Týn nad Vltavou, České Budějovice, Trhové Sviny a České Velenice. Franšíza ve Vodňanech byla ukončena a tamější dopravce je samostatný subjekt.

Od 25.11.2013 provozuje komerční linkovou dopravu na lince 340930 České Velenice - Suchdol n. Luž - Třeboň - České Budějovice s jedním párem spojů v pracovní dny.

V Trhových Svinech sídlí vedení firmy, sklad a dílna pro vozový park nákladní a autobusové dopravy. Vozový park se skládá z vozidel vhodných pro regionální dopravu, na kterou se dopravce orientuje. čítať ďalej

Vozidlový park

Stav evidencie tohto dopravcu
nekompletná (rozpracovaná)
Správca evidencie tohto dopravcu
Petr Stibor
V evidencii tohto dopravcu je celkovo 100 vozidiel, z toho 87 v majetku a 13 zapožičaných.
Stav evidencie tohto dopravcu
nekompletná (rozpracovaná)
Správca evidencie tohto dopravcu
Petr Stibor
Posledná úprava: 4. 3. 2021.
Uvítame akékoľvek upresnenie a doplnenie. Môžete sa nám ozvať na e-mail alebo do diskusného fóra.

Rýchle vyhľadávanie