StiBus

current name since 1.4.2013
previous name (since 2009): Petr Stibor - StiBus
place: Školní 661, 374 01 Trhové Sviny
country: Česká republika (Jihočeský kraj)
websites: www.stibus.cz
INFO: Uvedené informace jsou založeny na soukromých aktivitách přátel dopravy, nejedná se o oficiální informace zobrazovaného dopravce.

Petr Stibor začal podnikat v roce 2009 v Týně nad Vltavou, kde se zejména zviditelnil projektem městské dopravy v rámci obvodu města, jehož myšlenku pak přebírá majoritní dopravce. Poté rozšiřuje své aktivity do Českých Budějovic a jako franšízu i do Vodňan.

V roce 2013 zakládá právní formu StiBus s.r.o., která spolu s převzetím firmy Vlastimil Popp, Trhové Sviny znamená významný posun firmy, zejména rozšíření se o nákladní dopravu a o další provoz - Trhové Sviny, respektive od nyní na sídlo firmy.

StiBus s.r.o. zajišťuje nepravidelnou dopravu v regionu Týn nad Vltavou, České Budějovice, Trhové Sviny a České Velenice. Franšíza ve Vodňanech byla ukončena a tamější dopravce je samostatný subjekt.

Od 25.11.2013 provozuje komerční linkovou dopravu na lince 340930 České Velenice - Suchdol n. Luž - Třeboň - České Budějovice s jedním párem spojů v pracovní dny.

V Trhových Svinech sídlí vedení firmy, sklad a dílna pro vozový park nákladní a autobusové dopravy. Vozový park se skládá z vozidel vhodných pro regionální dopravu, na kterou se dopravce orientuje. číst dále

Car park

Register of the carrier is
in progress
The register is taken care by
Petr Stibor
We register 93 vehicles vehicles at the carrier, of which 80 owned and 13 borrowed.
Register of the carrier is
in progress
The register is taken care by
Petr Stibor
Last edit: 24. 9. 2020.
Found a mistake? Do you have something to add? You can contact us by the e-mail or through our discussion forum.

Quick search