StiBus

aktueller Name seit 1.4.2013
frühere Name (seit 2009): Petr Stibor - StiBus
Sitz: Školní 661, 374 01 Trhové Sviny
Staat: Česká republika (Jihočeský kraj)
Web: www.stibus.cz
INFO: Uvedené informace jsou založeny na soukromých aktivitách přátel dopravy, nejedná se o oficiální informace zobrazovaného dopravce.

Petr Stibor začal podnikat v roce 2009 v Týně nad Vltavou, kde se zejména zviditelnil projektem městské dopravy v rámci obvodu města, jehož myšlenku pak přebírá majoritní dopravce. Poté rozšiřuje své aktivity do Českých Budějovic a jako franšízu i do Vodňan.

V roce 2013 zakládá právní formu StiBus s.r.o., která spolu s převzetím firmy Vlastimil Popp, Trhové Sviny znamená významný posun firmy, zejména rozšíření se o nákladní dopravu a o další provoz - Trhové Sviny, respektive od nyní na sídlo firmy.

StiBus s.r.o. zajišťuje nepravidelnou dopravu v regionu Týn nad Vltavou, České Budějovice, Trhové Sviny a České Velenice. Franšíza ve Vodňanech byla ukončena a tamější dopravce je samostatný subjekt.

Od 25.11.2013 provozuje komerční linkovou dopravu na lince 340930 České Velenice - Suchdol n. Luž - Třeboň - České Budějovice s jedním párem spojů v pracovní dny.

V Trhových Svinech sídlí vedení firmy, sklad a dílna pro vozový park nákladní a autobusové dopravy. Vozový park se skládá z vozidel vhodných pro regionální dopravu, na kterou se dopravce orientuje. číst dále

Fahrzeugliste

Stand der Fahrzeugliste dieses Verkehrsunternehmer
in Vorbereitung
Fahrzeuglisteverwaltung
Petr Stibor
Bei diesem Verkehrsunternehmer sind uns 100 Fahrzeuge bekannt, davon 87 in Besitz und 13 Leihfahrzeuge.
Stand der Fahrzeugliste dieses Verkehrsunternehmer
in Vorbereitung
Fahrzeuglisteverwaltung
Petr Stibor
Letzte Änderung: 4. 3. 2021.
Fehler gefunden? Haben Sie etwas zu ergänzen? Schreiben Sie uns an email oder in Forum.

Schnelle Suche